Efektivní podnikové řešení IT

Tým společnosti SGEN it, s.r.o. je složen ze SAP konzultantů technického a aplikačního zaměření s dlouholetou praxí. Dodáváme především služby v oblasti implementace SAP Solution Manager a v oblasti výroby SAP Production Planning.

Production Planning a Quality Management

Naši konzultanti mají více jak 15ti leté praktické zkušenosti řízení výroby SAP a to různých typů výrobních procesů. Díky podrobné znalosti řešení integrujeme výrobní moduly SAP s dalšími jako jsou SD, CO, MM a PS.

SOLMAN

Specifikem je vysoká znalost SAP Solution Manager, který je součástí podpory řešení SAP a je dodáván zdarma. Řada našich konzultantů získala SAP certifikace z oblasti SAP BC a nástrojů SAP Solution Manager. Řada našich expertů dále předává své zkušenosti jako oficiální školitelé ve firmě SAP ČR. Pravidelně se účastníme zahraničních školení a prezentací komunity SAP, jsme napojení na experty ve Walldorfu a dalších centrech firmy SAP.

 

Působíme na Evropském trhu

Společnost SGEN it je flexibilní malá společnost, která působí především na Českém trhu. Většina našich konzultantů pracovala i na projektech v zahraničí. Jsme schopní vyjít vstříc individuálním potřebám, pracujeme jak vzdáleně tak u zákazníků. Součástí naší nabídky je návrh strategie řízení IT, návrh a optimalizace organizace IT, tvorba metodik a pracovních postupů, výběr vhodných nástrojů a jejich implementace.

Dlouhodobé znalosti z provozu SAP

Naši konzultanti nasbírali své zkušenosti díky mnoha projektům. Řada z nich dlouhodobě pracovala na vedoucích pozicích v IT a velmi dobře se orientuje jak na Business úrovni, tak v IT prostředí. Propojujeme tak “byznys” s provozem a dáváme projektům správný směr. Se systémy SAP pracujeme více jak 15 let, máme velmi kvalitní interní znalostní databázi. Naši konzultanti pracují v malých týmech a díky výměně poznatků jsou mezi sebou zastupitelní. S většinou zákazníků udržujeme komunikaci i po ukončení jednotlivých projektů a snažíme se společně “ladit” procesy a postupy tak, aby implementované řešení bylo i nadále plně využíváno a bylo dosaženo maximálního efektu.

Máme více jak 10 let zkušeností se SAP systémy. Známe velmi dobře podniková řešení a vždy najdeme optimální cestu pro splnění Vašich cílů